Графік прийому лікарів


Графік роботи лікарів жіночої консультації №1


Завідувач

Діхтяренко О.М.

Кожен день з 08.00 до 14.00

Дільниця №1

Синиця Б.С.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №2

Мельник Н.А

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №3

Лупіна В.А

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №4

Кравець Л.С.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №5

Лук’яненко А.П.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №6

Панасенко В.Г.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №7

Маслюк Г.А.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №8

Борисов Г.О.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №9

Ткаченко Н.П.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №10

Гончарова Т.К.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №11

Суслова А.В.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №12

Медведчук Л.В.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №13

Літвіш Н.І.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №14

Токар К.С.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №15

Чемерин Г.П.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №16

Чередниченко С.І.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №17

Лозенко І.П.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №18

Гут Ж.В.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Підлітковий кабінет

Піліпас О.О.

Кожен день 8.00-13.00

Кабінет з невиношування

Підберезна Т.П.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Терапевт

Бондар Н.Ф.

Пн 8.00-14.00; Вт 14.00-20.00

Чт 8.00-14.00; Пт 14.00-20.00

Стоматолог

Туркович О.О.

Пн, Чт 10.00-15.00

Вт, Ср, Пт 8.00-14.00


Денний стаціонар

Бицюк М.В.

Пн 8.00-14.00; Вт 11.00-17.00

Ср 8.00-14.00 Чт 11.00-17.00 Пт 8.00-14.00

КПШМ

Діхтяренко О.О.

Кожен день 14.00-20.00



Графік роботи лікарів жіночої консультації №2


Завідувач

Опара М.В.

Кожен день з 08.00 до 14.00

Дільниця №1

В’язовська Л.В.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №2

Терещенко М.С.

Пн, Чт, Пт, 14.30-20.00

Дільниця №3

Овчарук М.В.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №4

Ротаєнко Ю.А.

Пн, Чт, Пт 8.00-14.00,

Вт, Ср 14.00-20.00

Дільниця №5

Сокур І.Є.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №6

Завгородня І.М.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №7

Вілівченко П.А.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №8

Вербова С.В.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №9

Дзюбан А.І.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-18.00

Дільниця № 10

Кожан Л.І.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №11

Гула Л.В.

Парні 14.00-18.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця № 12

Яковенко Л.В.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця № 13

Поліщук Н.І.

Парні 14.00-20.00 непарні 8.00-14.00

Дільниця №14

Шевченко В.Н

Парні 8.00-12.00 непарні 14.00-18.00

Дільниця №15

Триняк Т.О.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Дільниця №16

Філоненко А.М.

Пн, Вт, Ср, Пт 14.00-20.00

Чт 8.00-14.00

Дільниця №17

Юрчик Л.В.

Пн, Вт, Чт, 8.00-14.00

Ср, Пт 14.00-20.00

Дільниця №18

Калашник Л.В.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Кабінет з безпліддя

Бойко Л.С.

Парні 8.00-14.00 непарні 14.00-20.00

Терапевт

Каунова С.Е.

Пн, Вт, Чт 14.00-20.00

Ср, Пт 8.00-13.30

Підлітковий кабінет

Бейкун О.В

Пн, Вт, Ср, Пт 8-14.00

Чт 14.00-20.00

КПШМ

Письменна С.М

Пн, Ср, Пт 8.00-14.00

Вт, Чт 14.00-20.00


Создать сайт
бесплатно на Nethouse